26.12.2017

HODNOCENÍ PŮLSEZÓNY 2016/2017

Vlastimil Chytrý, trenér BYSTŘICE POD HOSTÝNEM:

„Předseda klubu pan Ondroušek mi v létě nastínil situaci z minulé sezóny, kdy se tým zachraňoval v posledních kolech, a několik hráčů si našlo nové angažmá. Na rovinu mi řekl, že je potřeba přivést nové hráče, abychom sezónu vůbec začali. Kádr jsme sestavovali za pochodu a některé hráče měli až na 4. či 7. kolo. Oba dva jsme věděli, že podzimní část nám slouží k co nejrychlejšímu zapracování příchozích hráčů. Z tohoto pohledu je 21 bodů solidních. Mrzí zbytečná ztráta 6 bodů s Chropyní a Štítnou. Jinak musím kluky pochválit za výborný přístup ke všem tréninkům a zápasům. Celkově mám z působení v Bystřici jen pozitivní pocity. Lidé, kteří se tady o fotbal starají, tím žijí na sto procent a chtějí pro svůj klub jen to nejlepší. Ceníme si výborných fanoušků, kteří s námi jezdí na všechna venkovní utkání a v každém zápase nás tlačí svým povzbuzováním za vítězstvím. Jsem rád, že příchozí hráči zapadli do kolektivu tak rychle a vytvořili výbornou partu. Nyní máme před sebou v zimní přípravě spoustu času na to, abychom kvalitně potrénovali a na jaře byli ještě silnější.“

**********************************************************************************************************